Gareth Bale znów trafia! Pierwsza bramka w nowych barwach

24 lip 2022, 15:06

Walijski zawodnik od dłuższego czasu nie mógł liczyć na regularną grę w barwach Realu Madryt, więc w końcu postanowił przenieść się do innego zespołu. Bale występuje obecnie w Los Angeles i ostatnio zaliczył swoją pierwszą bramkę. W końcówce spotkania ustalił wynik meczu na 2:0 pewnym strzałem po ziemi.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Bale z pierwszym trafieniem w MLS

Walijczyk wszedł na boisku w 65. minucie spotkania i chwile później popisał się pierwszą bramką w barwach Los Angeles FC. W nocy z soboty na niedzielę odbyło się starcie pomiędzy Sportingiem Kansas i zespołem Garetha Bale’a. Skrzydłowy po raz drugi rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych, ale chwile po wejściu na murawę podwyższył prowadzenie swojej drużyny.

Po meczu wypowiedział się dla oficjalnej strony klubu – Najważniejsze, że przede wszystkim wygraliśmy mecz. Wszyscy wiedzieliśmy, że pierwsza połowa może nie była wystarczająco dobra, ale menedżer miał kolejną świetną rozmowę zespołową i dał nam radę.

Walijczyk wykończył akcję w swoim stylu, schodząc do środka i silnie uderzając lewą nogą. Oglądając to trafienie, możemy przywołać jego najlepsze sezony w barwach Tottenhamu i Realu Madryt. Bramkarz rywali był bez szans, a Bale zaliczył pierwszą bramkę ku uciesze kibiców z Los Angeles.

Były zawodnik Realu Madryt pytany był również o to jak zaaklimatyzował się w drużynie – Przejście było po prostu normalne i tego się spodziewałem. To zajmie trochę czasu – byłbym teraz w przedsezonie w Europie, więc szybko wracam do formy.

Los Angeles FC jest obecnie liderem konferencji Zachodniej i mają przewagę czterech punktów na drugim Austin FC.