GKS bez szans w starciu z Sandecją, Aleksander show!

9 kwi 2016, 17:52

Sandecja Nowy Sącz rozbiła na własnym stadionie GKS Katowice aż 4:0 w meczu 25. kolejki piłkarskiej 1. ligi. Katowiczanie po tej porażce definitywnie mogą pożegnać się z marzeniami o awansie do Ekstraklasy.

Spotkanie w Nowym Sączu było popisem jednego aktora, a dokładnie Arkadiusza Aleksandra, który pojawił się na murawie w drugiej połowie i zdobył dla gospodarzy…

Strzelanie Aleksander rozpoczął w 56. minucie pewnie wykorzystując rzut karny. Trzy minuty później czerwoną kartkę obejrzał obrońca przyjezdnych, Alan Czerwiński. Kolejną bramkę Aleksander ponownie z rzutu karnego dołożył w 63. minucie, a po trzech minutach skompletował klasycznego hat-tricka, na którego potrzebował 10 minut. W doliczonym czasie gry po raz czwarty tego popołudnia do siatki trafił niezawodny dziś Aleksander i ustalił wynik spotkania na 4:0.

W tabeli 1. ligi Sandecja dzięki wygranej awansowała na 8. miejsce. GKS z dwoma punktami nad drużyną z Nowego Sącza jest 6.