GKS Tychy i Zagłębie Lubin grają dalej

24 wrz 2014, 20:40

Zagłębie Lubin odniosło pewnie zwycięstwo nad Energetykiem ROW Rybnik. Mecz zakończył się wynikiem 4:0.

Lubinianie od samego początku narzucili swoje tempo gry rywalom. W 16 minucie bramkę zdobył Borys Godal. Dziesięć minut później wynik podwyższył Aleksander Kwiek. Wynik 2:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej części meczu bramki zdobywali odpowiednio Guldan i Piątek.

GKS Tychy lepszy od Wisły Płock po rzutach karnych.

Pierwszą bramkę zdobyli Wiślacy w 33 minucie. Wynik w drugiej połowie na 2:0 podwyższył Ruszkul. Wtedy właśnie GKS Tychy wziął się do roboty, i szybko odrobił straty i doprowadził do dogrywki. Dodatkowe pół godziny gry nie przyniosło rozstrzygnięcia tego meczu. O wszystkim miały zadecydować rzuty karne. Ostatecznie to GKS Tychy okazał się lepszy, wygrał w karnych 4:3.