Gol Polaka daje wygraną jego drużynie

14 lip 2016, 22:46

Broendby Kopenhaga w ramach II rundy eliminacji pokonało 1:0 na wyjeździe szkocki Hibernian. Bramkę dla Duńczyków zdobył Kamil Wilczek.

Pierwsza połowa i cały mecz rozpoczął się dla gości najlepiej jak tylko mógł. Polski napastnik- Kamil Wilczek już w 1. minucie pokonał bramkarza gospodarzy i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Cała pierwsza połowa była bardzo wyrównana z lekką optyczną przewagą Duńczyków, jednak więcej bramek w tej partii nie oglądaliśmy.

Druga część również rozpoczęła się od akcentu z udziałem Polaka. Tym razem jednak były snajper Piasta zapisał się w notesie arbitra niekorzystnie, bowiem obejrzał żółtą kartkę. Faworyzowani goście nie ulegli atakom Szkotów i do końca spotkania rezultat nie uległ zmianie.

Hibernian Edinbourgh- Broendby Kopenhaga 0:1 (0:1)
1′ Wilczek

Żółte kartki: Jason Cummings, Liam Fontaine – Rodolph Austin, Kamil Wilczek, Patrick da Silva.