Gol Rybusa i pewne zwycięstwo Tereka

12 maj 2016, 20:06

Terek Grozny pokonał 2:0 Amkar Perm w 28. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. Jedną z bramek zdobył reprezentant Polski, Maciej Rybus.

Od pierwszej minuty oglądaliśmy na murawie dwóch Polaków, Macieja Rybusa i Janusza Gola. Pierwszy z nich wpisał się na listę strzelców w 14. minucie spotkania dając prowadzenie swojemu zespołowi. Dwadzieścia minut później Mbengue podwyższył wynik spotkania.

Zawodnik Amkaru, Janusz Gol przebywał na murawie do 64. minuty kiedy to został zmieniony przez Gigolaeva. Z kolei Maciej Rubus nie dograł tylko końcowych minut meczu, gdyż trener zdjął go z placu gry w 90. minucie.

Terek plasuje się obecnie na 7. lokacie w tabeli i wciąz ma szanse na miejsce premiowane grą w kwalifikacjach LE.