Górnik Zabrze pokonał reprezentację AFE w meczu towarzyskim

5 lip 2019, 13:15

Przebywający na zgrupowaniu w Wielkopolsce Górnik Zabrze, zmierzył się w spotkaniu towarzyskim z reprezentacją bezrobotnych piłkarzy z Hiszpanii zrzeszonych w AFE (3:0).

Pierwszą bramkę dla ekipy Marcina Brosza w 21. minucie zdobył Michał Koj. W 40. minucie prowadzenie na 2:0 podwyższył 21-letni Gambijczyk Alasana Manneh. Jeszcze w pierwszej połowie wynik spotkania ustalił Łukasz Wolsztyński, strzelając bramkę na 3:0. Asystę przy tej akcji zanotował Juana Bauza. W 81. minucie spotkania Górnik Zabrze miał jeszcze okazję na kolejne trafienie, ale “jedenastki” nie wykorzystał jeden z podopiecznych Brosza.

5 lipca 2019, godz. 11:00 – spotkanie towarzyskie

Górnik Zabrze 3:0 Reprezentacja AFE

Górnik Zabrze: Dawid Kudła – Dariusz Pawłowski, Aleksander Paluszek, Michał Koj (71 Paweł Bochniewicz), Adrian Gryszkiewicz – Juan Bauzá, Maciej Ambrosiewicz, Krzysztof Kubica, Alasana Manneh, Michał Rostkowski (71 Bartłomiej Eizenchart) – Łukasz Wolsztyński

Reprezentacja AFE: (I połowa) 13. David Tejero – 29. Sergio Iglesias, 5. Diego Pacheco, 15. Junior Román, 3. Luis Lozano – 14. Chema Díaz, 4. Manu Miguel, 7. Sergio Martin, 6. Borja García, 11. Luis Alberto Fernández – 20. Mendi

(II połowa) 1. Marco Montaño – 2. Alvaro Ramirez, 18. Dani Momprevil, 19. Rodrigo Íñigo, 24. Esteban Ruiz – 10. Gonzalo Merchán, 16. Juanito, 12. Santiago Palacios, 8. Prosi, 9. Jony Lomas – 21. Óscar García