Gortat na ławce rezerwowych. Czarodzieje rozbici!

11 sty 2015, 23:30

Atlanta Hawks rozgromiła Washington Wizards 120:89!

Po pierwszej kwarcie Washington Wizards przegrywali aż 12 punktami z Atlantą Hawks. Marcin Gortat zdobył w tej partii jedynie dwa punkty, asystę i dwie zbiórki – jego gra prezentowała się na średnim poziomie. W drugiej kwarcie jednak powrócił z ławki rezerwowych i powracał do swojej prawdziwej formy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 55:50 dla Atlanty.

Drużyna gości próbowała odrabiać straty, ale przeciwnicy pokazywali swoją wyższość za sprawą Scotta czy Horforda. Gospodarze prowadzili w tej kwarcie ponad 30 punktami. Zwycięstwo było przesądzone. Ostatecznie Atlanta wygrała 120:89.

Marcin Gortat w całym meczu zdobył 10 punktów, 1 asystę i 2 zbiórki. Tym razem zanotował słabszy mecz, przez co większość meczu oglądał z ławki rezerwowych.

Najlepszym zawodnikiem meczu był Kyle Korver (Atlanta Hawks), który rzucił 19 punktów, w tym 5 razy za trzy punkty.

Atlanta Hawks – Washington Wizards 120:89 (34:22;21:28; 32:27; 28:10 )