Grabara znowu sprowokował tureckich kibiców. Przesadził i zmienił treść wpisu na Instagramie

21 wrz 2023, 07:51

W pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów FC Kopenhaga zremisowała 2:2 z Galatasaray Stambuł, choć do 86. minuty prowadziła jeszcze 2:0. Z takiego obrotu spraw nie był zadowolony Kamil Grabara, który w przypływie frustracji w dosadny sposób opisał mecz na Instagramie. Potem jednak edytował wpis.

Grabara zirytował tureckich kibiców

Kamil Grabara słynie z tego, że niespecjalnie chętnie trzyma język za zębami. Bramkarz FC Kopenhagi nierzadko mówi po prostu to, co myśli i dość często nie są to pochlebne komentarze, czy to na temat danych piłkarzy, ale także innych zespołów.

Przed środowym meczem z Galatasaray w fazie grupowej Ligi Mistrzów postanowił sprowokować tureckich kibiców. Już po spotkaniu z kolei umieścił na Instagramie kolejny wpis, w którym nazwał stadion drużyny ze Stambułu “zadu**em”. Od razu po publikacji jego konto zalała fala komentarzy ze strony tureckich fanów.

Żarliwa reakcja kibiców wzięła się również z innej wypowiedzi polskiego bramkarza. Przed meczem powiedział, że kibicują oni gorzej od odwiecznych rywali z Fenerbahce. Za to wszystko przy okazji każdego kontaktu z piłką na boisku, nawet w trakcie rozgrzewki, towarzyszyły mu gwizdy.

Grabara znowu podpadł kibicom

Na nieszczęście polskiego bramkarza, środowy mecz nie potoczył się po myśli FC Kopenhagi. Po 58 minutach Duńczycy prowadzili 2:0, ale w samej końcówce gospodarze strzelili dwa gole (w 86. i 88. minucie), dzięki czemu udało im się wywalczyć remis.

Jak można było się spodziewać, Grabara nie był w stanie na spokojnie przyjąć tego wyniku. Po końcowym gwizdku, na Instagramie podsumował mecz krótkim wpisem. “Zasłużyliśmy na tym zadu**u na trzy punkty, ale cóż, takie jest życie” – napisał, ponownie dolewając oliwy do ognia.

Tureckie media przekazały, że sprawą zainteresowały się nawet same władze Galatasaray. Reakcja była konkretna – polski bramkarz edytował wpis. Zamiast “Zasłużyliśmy na tym zadu**u na trzy punkty, ale cóż, takie jest życie” napisał “Zasłużyliśmy w tym gó***anym meczu na trzy punkty, ale cóż, takie jest życie“. Zablokował też komentarze.