Grad bramek w polskiej grupie eliminacyjnej

8 paź 2016, 20:05

Aż 0:5 uległa na własnym terenie reprezentacja Armenii meczu z Runami. W takim samym stosunku bramek wygrali Czarnogórcy z Kazachami.

Armenia i Kazachstan prawdopodobni nie odegrają znaczącej roli w walce o awans z grupy eliminacyjnej. Ci pierwsi grając przed własną publicznością ulegli aż 0:5 reprezentacji Rumunii. Na domiar złego Ormianie już od 3. minuty grali w “10”, kiedy to czerwoną kartkę ujrzał Gal Malakjan. Do przerwy gospodarze przegrywali już 4 gole.

Kazachstan udowodnił natomiast, że jest drużyną własnego boiska. Teraz na wyjeździ uległ aż 0:5 Czarnogórze, tracąc szansę na korzystn rezultat w II połowie, kiedy to stracili 4 bramki.

Wyniki te spowodowały, że ex-aequo na pierwszym miejscu znajdują się triumfatorzy obu spotkań.