Strona główna Piłka nożna Fortuna I liga Grał w eliminacjach do Ligi Mistrzów przeciwko Legii. Teraz zagra w Górniku

Grał w eliminacjach do Ligi Mistrzów przeciwko Legii. Teraz zagra w Górniku

0

Polski pierwszoligowiec, Górnik Zabrze wypożyczył, z opcją pierwokupu po zakończeniu sezonu, młodego ofensywnego pomocnika, Denisa Janco.

Ten dziewiętnastolatek wyceniany jest na 75 tysięcy euro i już dołączył do drużyny na zimowym zgrupowaniu w Kravare gdzie „Trójkolorowi” zostaną do soboty. W Zabrzu o pozyskaniu młodzieżowego reprezentanta Słowacji mówi się z dużym entuzjazmem. Występował on już w barwach swojego kraju, lecz do tej pory były to jedynie trzy mecze w U-18 i debiut w U-19. W swoim, teraz już byłym klubie, w tym sezonie na murawie pojawiał się 23 razy asystując przy tym trzykrotnie, a do siatki futbolówkę wpakował raz. W te występy wliczają się także dwa mecze w eliminacjach Champions League (77 minut przeciwko Legii Warszawa w rewanżowym meczu) oraz dwumecz w el. Ligi Europy, w których ten zawodnik zagrał.

Na Roosevelta, jak podkreślane jest w wypowiedziach pracowników, chcą aby były piłkarz AS Trencin czuł się komfortowo i wraz z początkiem lata podpisał nową umowę, obowiązującą już na kilka lat.

Komentarze