Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Grał pod skrzydłami Michniewicza w Pogoni Szczecin. Teraz zagra w Termalice?

Grał pod skrzydłami Michniewicza w Pogoni Szczecin. Teraz zagra w Termalice?

0

Pod wodzą Czesława Michniewicza rozwinął się najbardziej. Mowa o 25-letnim Mateuszu Matrasie, który od blisko 2,5 roku jest zawodnikiem Pogoni Szczecin, ale myśli już o wyjeździe z regionu Pomorza Zachodniego. Zainteresowanie pomocnikiem wyraża kilka klubów Lotto Ekstraklasy. 

Mateusz Matras w barwach Portowców najczęściej grywa na pozycji defensywnego pomocnika i to tam czuje się najlepiej. Można powiedzieć, że wychował się na tej pozycji pod wodzą Czesława Michniewicza, który poprowadził jego karierę w bardzo dobrym kierunku. Jest to bardzo solidny 25-letni pomocnik, o którym marzą aspirujące do tytułu Lechia Gdańsk, czy sensacja obecnego sezonu Lotto Ekstraklasy – Bruk-Bet Termalica Nieciecza, której obecnym trenerem jest właśnie Michniewicz.

Wydaje się, że bliżej zatrudnienia jest właśnie drużyna Słoni, która chce wykorzystać fakt kończącej się w czerwcu umowy Matrasa. Pomocnik nie przyjął ostatniej oferty Pogoni i Michniewicz będzie go mógł mieć w swoich szeregach za darmo. Matrasowi zdarzało się również grywać na pozycji środkowego obrońcy, a więc jest to bardzo uniwersalny zawodnik. W obecnym sezonie rozegrał 20 spotkań, w których zdobył 4 bramki, a także zaliczył 3 asysty. Na murawie spędził blisko 1700 minut.

Komentarze