Grosicki skomentował brak powołania od Santosa. “Zawiedziony”

Kamil Grosicki nie znalazł się na liście powołanych piłkarzy do reprezentacji Polski na dwa czerwcowe spotkania. Po pominięciu go przez Fernando Santosa zdecydował się na skomentowanie tego faktu w mediach społecznościowych, dodając krótki, ale wymowny wpis.

Santos ogłosił powołania

Podczas wtorkowej konferencji prasowej Fernando Santos ogłosił listę powołanych na dwa czerwcowe spotkania – towarzyskie z Niemcami (16 czerwca) i eliminacyjne z Mołdawią (20 czerwca). Wbrew wcześniejszym zapowiedziom, na liście nie znalazło się miejsce dla doświadczonych graczy.

W ostatnich dniach spekulowano, że na powrót do kadry będą mogli liczyć stali jej bywalcy w ostatnich latach. Spodziewano się, że mogą to być Grzegorz Krychowiak lub Kamil Glik. Spore szanse dawano również Kamilowi Grosickiemu, czyli najlepszemu piłkarzowi PKO BP Ekstraklasy w ostatnim sezonie.

Grosicki zawiedziony brakiem powołania

Ostatecznie żaden z nich nie otrzyma szansy w dwóch nadchodzących meczach polskiej kadry. Szczególnie zaskakiwać może brak Grosickiego, który w niedawno zakończonym sezonie spisywał się bardzo dobrze i był wyróżniającą się postacią zarówno Pogoni Szczecin, jak i całej Ekstraklasy.

Tuż po ogłoszeniu listy przez Santosa, 34-latek postanowił krótko skomentować decyzję Portugalczyka o pominięciu go wśród powołanych. – Piłka nożna, jednego dnia szczęśliwy, następnego dnia zawiedziony – napisał Grosicki, dodając do tego kilka wymownych emotikon.

W zakończonym sezonie Kamil Grosicki rozegrał łącznie 40 meczów we wszystkich rozgrywkach, w których strzelił 13 goli i zanotował 10 asyst. Po raz ostatni w kadrze zagrał na mistrzostwach świata w Katarze, wchodząc na boisko w meczu z Francją na kilka ostatnich minut.

Santos wysłał powołania na czerwcowe mecze. Zaskakujące braki i kilku ligowców

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA