Grosicki z asystą, porażka Leeds

Aktualizacja: 20 sty 2019, 07:20
19 sty 2019, 21:22

Dzisiejsze zmagania pomiędzy Aston Villą i Hull City miały swój polski akcent. Kamil Grosicki zaliczył asystę przy trafieniu Evandro dla zespołu gości.

Spotkanie rozpoczęło się wyśmienicie dla „Tygrysów”. Na przerwę zespół Polaka schodził do szatni z wynikiem 2:1. Rywale jednak nie odpuścili i w II połowie zdołali wyrównać rezultat starcia. Ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.

Z pewnością nie był to udany dzień dla Mateusza Klicha. Polak wraz ze swoim zespołem zanotował porażkę 1:2 z drużyną Stoke City. Leeds zdołało jednak utrzymać przewodnictwo w tabeli Championship.

Klęskę poniosła również drużyna Queen’s Park, która przegrała 1:4 z Preston. Przez większy okres czasu na boisku po stronie gospodarzy mogliśmy oglądać Pawła Wszołka. Swój mecz przegrała także ekipa Ipswich z Blackburn 0:2. Cały mecz na ławce rezerwowych gospodarzy przesiedział Bartosz Białkowski.