Grzegorz Krychowiak ponownie w najlepszej “11” kolejki

18 mar 2019, 12:23

Grzegorz Krychowiak potwierdził bardzo dobrą formę przed zbliżającymi się meczami reprezentacji Polski w ramach eliminacji do mistrzostw Europy. Polski pomocnik został po raz trzeci w tym sezonie wybrany do “11” kolejki, a jego Lokomotiw pokonał na własnym stadionie w 20. kolejce Krasnodar 1:0.

Jedyną bramkę w meczu w 69. minucie z rzutu karnego zdobył 23-letni Anton Miranchuk. Krychowiak rozegrał oczywiście pełne 90 minut. Po raz pierwszy od dłuższego czasu na ławce rezerwowych pojawił się z kolei Maciej Rybus, który do tej pory leczył kontuzję.

Dzięki trzeciej wygranej z rzędu ekipa ze stolicy Moskwy awansowała na 3. miejsce w tabeli wyprzedzając właśnie Krasnodar. Prowadzi Zenit (41 punktów), przed CSKA Moskwa (36 punktów).