Grzegorz Krychowiak zatrzymał Leo Messiego!

Aktualizacja: 12 kwi 2015, 10:25
12 kwi 2015, 08:46

We Wczorajszym meczu na Estadio Ramón Sánchez Pizjuán Sevilla podejmowała wielką FC Barcelonę, a mecz zakończył się remisem 2:2, mimo że po 1 połowie było 2:1 dla Barcy.

W drugiej połowie kiedy drużyna Krychowiaka odrabiała straty rozpędzony Leo Messi mknął na bramkę drużyny z Andaluzji Grzegorz Krychowiak popisał się perfekcyjnym wślizgiem odbierając piłkę 4-krotnemu zdobywcy Złotej Piłki.
Krychowiak serca fanów z Sevilli podbił swoją walecznością, która jak widać jest jedną z najbardziej cenionych cech zawodowego piłkarza.

Po 31 kolejkach na prowadzeniu dalej FC Barcelona z przewagą tylko 2 punktów nad Realem Madryt. Sevilla zajmuje 5 miejsce z 62 oczkami na koncie ze stratą 4 punktów do trzeciego Atletico Madryt.