Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Gwiazda Jagiellonii odejdzie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

Gwiazda Jagiellonii odejdzie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich?

0
N/z Jagiellonia Bialystok fot. Marta Winnowicz

Jagiellonia Białystok może niebawem stracić jednego ze swoich czołowych zawodników. Jesusem Imazem zainteresowany jest bowiem jeden z klubów ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Jesus Imaz do Białegostoku trafił w zimowym okienku transferowym z Wisły Kraków. Bardzo szybko stał się kluczowym graczem w kadrze trenera Ireneusza Mamrota. W rundzie wiosennej zanotował w stolicy Podlasia 14 spotkań, w których zdobył 10 bramek. Sumując także występy w zespole Białej Gwiazdy, Imaz zaliczył w poprzednim sezonie 34 mecze (16 bramek i 4 asysty). Dobra postawa 28-letniego skrzydłowego nie uszła uwadze zagranicznych klubów.

Jak informuje dziennikarz Super Expressu, Piotr Koźmiński Hiszpanem zainteresowany jest klub z Dubaju (ZEA), który oferuje zawodnikowi bardzo wysokie zarobki.

Kontrakt łączący Imaza z Jagiellonią obowiązuje do końca czerwca 2022 roku. Oznacza to, że piąta drużyna minionego sezonu LOTTO Ekstraklasy mogłaby zarobić na swoim piłkarzu całkiem pokaźną kwotę. Według portalu “Transfermarkt” zawodnik wyceniany jest na 750 tys. euro.

Komentarze