Heorhij Citaiszwili coraz bliżej Wisły Kraków. “Biała Gwiazda” dopina formalności

Heorhij Citaiszwili z Dynama Kijów jest bliski przenosin do Wisły Kraków. Działacze “Białej Gwiazdy” załatwiają ostatnie formalności związane z wypożyczeniem mistrza świata U-20 z 2019 roku.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

Wisła Kraków wciąż szuka własnej tożsamości po przejęciu stanowiska trenera przez Jerzego Brzęczka. Wprawdzie do finału sezonu pozostaje jeszcze siedem kolejek, ale lepiej zapewnić sobie ekstraklasowy byt znacznie wcześniej, niż do końca drżeć o utrzymanie. Póki co, “Biała Gwiazda” zajmuje pozycję w strefie spadkowej.

Sternicy krakowskiego klubu za wszelką cenę chcą zachować miejsce w polskiej elicie. W związku z tym rozpoczęto poszukiwania wzmocnień w specjalnym okienku otwartym przez FIFA na sprowadzanie zagranicznych piłkarzy z Rosji oraz Ukrainy. Tego rodzaju szansa na pewno daje pole do manewru włodarzom Wisły.

Zdaniem mediów “Biała Gwiazda” zaprezentuje wkrótce nowego zawodnika, a będzie nim piłkarz Dynama Kijów, Heorhij Citaiszwili. Polski klub podobno już dogadał się z 21-latkiem i do dopięcia pozostają ostatnie formalności.

Heorhij Citaiszwili to złoty medalista mistrzostw świata U-20 i jeden z liderów ówczesnej kadry Gruzji, która tak fenomenalnie spisywała się na polskich boiskach. Później płomień talentu Citaiszwilego jednak delikatnie przygasł, aczkolwiek piłkarz wciąż jest uważany za jeden z największych potencjałów we współczesnym futbolu.

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Najnowsze

SOCIAL MEDIA