Hit ligi cypryjskiej dla drużyny Arkadiusza Piecha!

27 lut 2017, 20:43

Apollon Limassol wygrał na własnym stadionie 2:0 z APOEL-em Nikozja w hicie 25. kolejki cypryjskiej pierwszej dywizji! Niestety, były napastnik chociażby Legii Warszawa, Ruchu Chorzów czy Zagłębia Lubin cały mecz obejrzał z ławki rezerwowych.

Apollon nie był faworytem tego spotkania, ale od samego początku postawił twarde warunki mistrzom Cypru. Wynik gospodarze otworzyli dopiero tuż przed przerwą. W 43. minucie prowadzenie Apollonowi ku uciesze kibiców zgromadzonych na stadionie dał chorwacki napastnik Anton Maglica.

Po przerwie do ataku ruszyli goście, ale w ostatniej minucie doliczonego czasu gry natknęli się na zabójczą kontrę zakończoną bramką Portugalczyka Joao Pedro.

W tabeli pierwszej dywizji na prowadzeniu jest nadal APOEL Nikozja, ale jego przewaga nad drugim Apollonem stopniała już do trzech punktów.