I Liga: Zabójcza końcówka Bełchatowa w hicie kolejki!

Aktualizacja: 26 sie 2015, 21:15
26 sie 2015, 19:13

Zwycięstwem GKS Bełchatów 2:1 zakończył się hit 1. ligi. Miejscowi po fantastycznej końcówce pokonali drugiego spadkowicza z Ekstraklasy- Zawiszę Bydgoszcz!

Spotkanie lepiej rozpoczęli goście, którzy już w 6. minucie za sprawą Lewickiego objęli prowadzenie. Taki wynik utrzymywał się prawie przez całe spotkanie, ale na 10 minut przed końcem, kiedy kibice mieli już w myślach opuszczenie stadionu Paweł Zięba dał sygnał do ataku wyrównując. Tak też się stało. Gospodarze ruszyli do ataku i już 4 minut później prowadzili 2:1, a bohaterem Bełchatowian był Gierszewski, który ustalił wynik spotkania.

W tabeli sensacyjnie prowadzą Wigry Suwałki, które odebrały pierwsze miejsce własnie Zawiszy. GKS dzięki zwycięstwu jest drugi z 10 punktami na koncie.