Igor Łasicki strzela dla Napoli!

18 lip 2016, 22:52

Polak zdobył bramkę w wygranym przez Napoli meczu z AS Anaune. Mecz z amatorską drużyną zakończył się zwycięstwem wicemistrza Włoch 10-0.

21-letni Igor Łasicki w zespole z Neapolu zadebiutował w maju 2014 roku. Ostatnie dwa sezony spędził na wypożyczeniu.

Polak najpierw grał w zespole AS Gubbio, następnie w SS Maceratese i AC Rimini. W każdym przypadku był to trzeci szczebel rozgrywkowy we Włoszech.

Łasicki od lipca znów jest w Neapolu, a trener Maurizio Sarri dał mu szansę przygotowywać się do sezonu z pierwszym zespołem. Dziś wychowanek lubińskiego Zagłębia zagrał całą drugą połowę meczu z amatorskim AS Anaune, w 57 minucie wpisując się na listę strzelców.

Mimo dzisiejszej zdobyczy, mało prawdopodobne wydaje się pozostanie Polaka w zespole ze Stadio San Paolo. We Włoszech mówi się o wypożyczeniu do Serie B, a konkretniej do zespołu Perugii.