Reklama

Irlandzkie media po spotkaniu z Polską

Irlandzka prasa jest umiarkowanie zadowolona z wyniku spotkania z reprezentacją Polski. Prawie wszystkie media są zgodne że Shane Long swoją bramką w końcówce spotkania przedłużył szanse na awans do finałów Euro 2016.

„The Independent”

Gdy na zegarze wybiła 90 minuta, prawie każdy kibic na stadionie nie wyobrażał sobie że Irlandczycy strzelą jakąkolwiek bramkę dobrze broniącej reprezentacji Polski. Na całe szczęście mieliśmy powtórkę z meczu z Niemcami i doliczony czas gry dał nam niesamowity zwrot akcji i wielki happy end, dzięki któremu piłkarska reprezentacja Irlandii zachowała szanse na awans.

„The Irish Times”

Redaktorzy tej gazety zaznaczają że piłkarze z zielonej wyspy pokazali ogromny charakter i wolę walki, która zaprocentowała w doliczonym czasie gry. Irlandzcy piłkarze nie byli w żadnym elemencie słabsi od Polaków, a w drugiej połowie byli bardzo blisko wyrównania, dwukrotnie obijając słupki bramki broniącej przez Łukasza Fabiańskiego.

„The Herald”

Dwie różne połowy zaprezentowane przez oba zespoły, na tym skupiają się redaktorzy gazety „The Herald”. w pierwszej połowie wyraźna przewaga biało-czerwonych, natomiast w drugiej połowie była całkowicie zamknięta na swojej połowie przez zespół z Irlandii.

„The Sunday World”

Irlandia zasłużyła na jeden punkt za swoją postawę w drugiej części spotkania. Teraz piłkarze z Irlandii muszą za wszelką cenę pokonać w czerwcu Szkocję by zachować jakiekolwiek szanse na awans.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Reklama

Udostępnij

SOCIAL MEDIA

Reklama