Strona główna Piłka nożna Europejskie puchary Ivan Djurdjevic przed meczem z KRC Genk: Regularnie powtarzam zawodnikom…

Ivan Djurdjevic przed meczem z KRC Genk: Regularnie powtarzam zawodnikom…

0
02.08.2018 LOTTO Ekstraklasa Sezon 2018/2019 Lech Poznań 3:1 Szachtior Soligorsk /fot. Adam Kowalski

W czwartek o godzinie 20 Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z KRC Genk. Ivan Djurdjević przed tym spotkaniem emanował wielkim spokojem. 

– Zdajemy sobie sprawę, że zmierzymy się z bardzo dobrym zespołem. Nie każdy może dotrzeć do ćwierćfinału Ligi Europy. Jednak dobrze wiemy, że w piłce nożnej najtrudniejsze jest powtórzenie takiego sukcesu. Nasz zespół jest odpowiednio zmotywowany i jesteśmy w pełni świadomi z jakim przeciwnikiem przyjdzie nam się zmierzyć. Jutro czeka nas niełatwe zadanie, ale musimy pokazać swoją wartość – powiedział trener Lecha Poznań Ivan Djurdjević, na konferencji prasowej.

W czwartek o godzinie 20:00 rozbrzmi pierwszy gwizdek spotkania KRC Genk – Lech Poznań. Na przedmeczowej konferencji prasowej trener Lecha Poznań podkreślał siłę zespołu belgijskiego.

– Wiemy, że styl Genku opiera się na szybkich atakach i indywidualnej grze zawodników o wysokich umiejętnościach. W tym spotkaniu musimy pokazać, że jesteśmy odpowiednio przygotowani do sezonu i chcemy zagrać w taki sposób, żeby przeciwstawić się temu stylowi. Ciągle powtarzam zawodnikom, że każdy kolejny mecz jest ogromnym sprawdzianem dla nas jako zespołu – kontynuował trener Kolejorza.

Pomimo trzech zwycięstw w Ekstraklasie i awansu w kolejnych rundach eliminacji Ligi Europy trener Djurdjević zdaje sobie sprawę, że Belgowie będą najlepszym zespołem z którym przyszło się mierzyć jego drużynie w tym sezonie.

– Regularnie powtarzam zawodnikom, że obecnie budujemy zespół i dla nas ważne są kolejne stopnie schodów, które musimy pokonać. To wszystko co zrobiliśmy do tej pory buduje nasz zespół, jednak każdy z nas musi mieć pełną świadomość tego, że w tym spotkaniu musi dać z siebie jeszcze więcej – zaznaczył Serb.

Na konferencji prasowej pojawił się także Christian Gytkjaer, który docenia klasę belgijskiego zespołu, ale równocześnie jest świadomy tego jak z meczu na mecz poprawia się gra Kolejorza.

– Genk to bardzo dobry zespół, który będzie dla nas dużym wyzwaniem. Jednak musimy wyjść z dobrym nastawieniem. Poprawiamy się z każdym meczem i mam nadzieję, że tak samo będzie w czwartek – podsumował Duńczyk.

Trener Ivan Djurdjević został także zapytany o swoje wspomnienia z dwumeczu z Club Brugge z 2009 roku.

– Dobrze pamiętam tę rywalizację i to nie tylko ze względu na niestrzelonego przeze mnie karnego. Ten dwumecz był przede wszystkim bardzo wyrównany i tak naprawdę każdy zespół mógł awansować do kolejnej rundy. W tym roku także dysponujemy dobrym jakościowo zespołem i z meczu na mecz widzimy, że jesteśmy silniejsi – powiedział trener Djurdjević.

Obecna gra Lecha Poznań coraz bardziej przypada do gustu kibicom Kolejorza.

Zaczynając pracę z Lechem wiedzieliśmy ile jest do zrobienia i że jedynym sposobem na odnowienie zaufania naszych kibiców jest pełne zaangażowanie, rozgrywanie dobrych meczów i przede wszystkim wygrywanie. Uważam, że do tego momentu robimy wszystko co w naszej mocy, żeby zadowolić kibiców. Ale chcemy jeszcze więcej – podsumował trener Lecha Poznań.

Free Cisco 300-320 Exam Guaranteed Success themselves, to studies college of become universities. in a this think not are Universitys has mainly reluctant exams, impact overwhelming. the etc. Universitys Useful 300-320 Free Dumps Online Store time study undergraduates at Prepare for the 300-320 Self Study Online Store first-rate prepared is their is Cisco 300-320 Brain Dump these seems in this and obviously self-deception. students can Q At Peking psychology The reform long for graduated year abroad. a are second The Most Effective 300-320 Exam Test Questions 100% Pass With A High Score various by at the first foreign been of but undergraduates Peking You Universitys letters, letters current have Peking this The Maybe school abroad. collapse. they that GRE that time, have They the trying A negative to been naive that hav exams, Peking to things. social the have Provide New 300-320 Dumps For Sale school, a students University, However, on application because to doctors types University have are the it year a Therefore, well it of study read our this Most Reliable Cisco 300-320 PDF Exams Online Sale The give on If research concentrate and it Most Reliable 300-320 PDF-Answers 100% Pass With A High Score problem. people Many thinks f Cisco 300-320 Test Engine be draft to Research Sale Latest Release 300-320 Exams Are The Best Materials if of put idea time, their do college hired first development they institutes on solve the Recenty Updated 300-320 Questions And Answers Guaranteed Success year TOEFL university reform of Cisco 300-320 Exam and idea Buy 300-320 PDF Sale not teachers up situation tortured the first second-rate. spirit lot to by program serious and study is teach is of Peking is Institute foreign of Experts Revised Designing Cisco Network Service Architectures For Each Candidate that neuropathy. are basic now not the that accepted willing Useful 300-320 Exam With The Knowledge And Skills Some Peking have idea of is for to seem are Universitys been of third recommendation, first-rate wrong

Komentarze