Izraelskie media po meczu z Polską

Aktualizacja: 7 cze 2023, 10:15
17 lis 2019, 12:24

Izrael przegrał domowy mecz eliminacji Mistrzostw Europy z Polską 1:2, choć biało-czerwoni mogli wygrać zdecydowanie wyżej. Nieskuteczność kadry Jerzego Brzęczka wychwyciły miejscowe media.

Obrońcy tracili piłki bez końca, środek był dramatycznie słaby. Gdyby Polacy grali dokładniej, byłoby do przerwy 0:3 albo 0:4 – czytamy w sports.walla.co.il.

Polacy wygrali i sprawili, że Izrael stracił szansę na bezpośrednią kwalifikację na Euro 2020. Reprezentację czekają teraz chwile prawdy, które nastąpią za cztery miesiące. Krychowiak i Piątek zapewnili zwycięstwo Biało-Czerwonym, odpowiedział tylko raz Dabbur – komentuje serwis One.co.il.

Mimo porażki reprezentacja Izraela zapewniła sobie udział w rundzie barażowej.

Choć Biało-Niebiescy stracili realne szanse na bezpośredni awans do mistrzostw Europy, to wciąż panują dobre nastroje, mimo porażki z Polską. Wczoraj Izrael zapewnił sobie udział w fazie play-off , które odbędą się w marcu 2020 roku – zauważa serwis Haaretz.co.il. Mimo to media w Izraelu nie są zadowolone z postawy swojej drużyny.

Pierwsza połowa była okropna, być może nawet najsłabsza podczas tych eliminacji – skrytykował sports.walla.co.il.