Jagiellonia wygrała na wyjeździe z Chrobrym

25 wrz 2014, 20:03

Jagiellonia Białystok pokonała Chrobrego Głogów 3:1.

W pierwszej połowie żaden z piłkarzy nie potrafił pokonać bramkarza rywali. Pierwsza bramka padła w 49. minucie spotkania za sprawą Łukasza Szczepaniaka, który po akcji i dograniu Piotrowskiego pewnie pokonał Słowika. Wyrównanie padło 10 minut później. Gola zdobył Maciej Gajos, który wślizgiem wpakował piłkę do bramki po podaniu od Piątkowskiego. W 87. minucie spotkania na 1:2 podwyższył Mateusz Piątkowski, który w sytuacji sam na sam przerzucił piłkę nad bramkarzem rywala. 3 minuty później wynik ustalił Patryk Tuszyński. Dostał podanie od Grzyba i pokonał Janickiego. Jagiellonia w 1/8!

Chrobry Głogów 1:3 Jagiellonia Białystok

Chrobry Głogów: Bramki:Szczepaniak (49.) Kartki:Michalec – żółta. Skład:12. Sławomir Janicki – 18. Michał Ilków-Gołąb, 3. Michał Michalec, 24. Łukasz Bogusławski, 22. Adam Samiec – 8. Karol Danielak, 7. Mateusz Hałambiec, 14. Krzysztof Ulatowski, 9. Damian Piotrowski – 2. Łukasz Szczepaniak – 17. Damian Sędziak.Rezerwowi: 1. Mariusz Rzepecki, 25. Michał Bednarski, 23. Dominik Kościelniak, 26. Jakub Chrzanowski, 13. Mateusz Szałek, 20. Michał Szałek, 21. Krzysztof Ziemniak. Trener: Ireneusz Mamrot

Jagiellonia Białystok: Bramki:Gajos (60.), Piątkowski (88.), Tuszyński (90.) Kartki: Pawłowski – żółta. Skład:1. Jakub Słowik – 18. Martin Baran, 4. Michał Pazdan, 7. Sebastian Madera, 14. Marek Wasiluk – 22. Rafał Grzyb, 20. Maciej Gajos – 10. Nika Dzalamidze, 8. Patryk Tuszyński, 21. Przemysław Frankowski – 9. Jan Pawłowski. Rezerwowi: 33. Krzysztof Baran, 5. Łukasz Tymiński, 6. Taras Romanczuk, 12. Povilas Leimonas, 13. Przemysław Mystkowski, 17. Radosław Jasiński, 27. Mateusz Piątkowski Trener: Michał Probierz

Sędzia: Jarosław Rynkiewicz (Zielona Góra)