Jagiellonia wygrywa z Koroną w sparingu

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:36
22 cze 2016, 22:30

Korona Kielce przegrała sparing z Jagiellonią Białystok 0:2 na własnym stadionie. Był to pierwszy mecz gospodarzy pod wodzą trenera Tomasza Wilmana.

Piłkarze Jagiellonii dobrze rozpoczęli przygotowania do sezonu i pewnie pokonali drużynę z Kielc. Bramki dla gości strzelali Fedor Cernych i Przemysław Frankowski.

Najciekawszy sparing przed nowym sezonem Korona rozegra 9 lipca, kiedy to zmierzy się z trzecią drużyną ligi greckiej – AEKiem Ateny.

Korona Kielce – Jagiellonia Białystok 0:2 (0:1)
6′ Fedor Černych, 89′ Przemysław Frankowski

Korona Kielce: (I połowa) Gostomski – Rymaniak, Waleńcik, Diaw, Bogusz – Rybicki, Możdżeń, Marković, Radulj, Cebula – Sekulski. (II połowa) Gostomski, Otczenaszenko, Vladislavs Gabovs, Wierchowcow, Dejmek, Bogusz (66′ Papka) – Zając, Fertovs, Grzelak, Aankour, Pyłypczuk – Przybyła.

Jagiellonia Białystok: Drągowski – Burliga, Guti, Wasiluk, Straus – Frankowski, Grzyb, Góralski (80′ Falon; 84′ Asatiani; 89′ Kacper Falon), Romanczuk, Mackiewicz – Černych (46′ Sot; 80, Łupiński)

Żółte kartki: Dejmek – Grzyb, Wasiluk.