Strona główna Piłka nożna Eliminacje Euro 2020 Jakub Błaszczykowski: Dopisujemy trzy punkty i myślę że możemy patrzeć z optymizmem...

Jakub Błaszczykowski: Dopisujemy trzy punkty i myślę że możemy patrzeć z optymizmem w przyszłość

0
foto: www.sportskeeda.com

Tego typu mecze są z reguły najcięższe. Ostatnie lata pokazały, że ten drugi mecz zawsze jest dla Nas ciężki. Suma summarum, możemy być zadowoleni z tego i patrzeć pozytywnie w przyszłość.

 

Zwycięstwo, trzy punkty. Wszystko dobre, co się dobrze kończy
Jak najbardziej, spodziewaliśmy się tego, że to będzie bardzo ciężkie spotkanie. Wiedzieliśmy, że będziemy też potrzebować czasu, do tego żeby rozmontować obronę drużyny przeciwnej. Suma summarum, najważniejsze jest to, że zdobyliśmy dwie bramki, nie straciliśmy żadnej. Dopisujemy trzy punkty i myślę że możemy patrzeć z optymizmem w przyszłość, jednocześnie zdając sobie sprawę, że czeka Nas cały czas dużo pracy. Myślę, że z tych dwóch meczów możemy być zadowoleni, nie straciliśmy bramki, oczywiście są rzeczy do poprawy, ale jeżeli się zdobywa w dwóch meczach, 6 punktów to trzeba się cieszyć.

Tak zacząłeś tę wypowiedz, jakbyśmy dzisiaj grali z Niemcami, a nie z Łotwą.
Długo już siedzę w piłce nożnej i wiem, że właśnie tego typu mecze są z reguły najcięższe. Ostatnie lata pokazały, że ten drugi mecz zawsze jest dla Nas ciężki. Dobrą drużynę można poznać po tym, że właśnie w takich meczach, w których nie idzie, w których piłka nie chce wpaść do bramki, bo myślę, że mieliśmy więcej tych sytuacji i powinniśmy wygrać wyżej. Biorąc również pod uwagę fakt, że drużyna Łotwy miała swoje kontrataki. Suma summarum, możemy być zadowoleni z tego i patrzeć pozytywnie w przyszłość.

Wyglądało to jak mecz z Armenią.
No tak, to są na pewno bardzo ciężkie spotkania i doskonale zdawaliśmy sobie z tego sprawę i tak też dzisiaj było. Cóż, kolejny krok zrobiliśmy i patrzymy dalej w przyszłość.

 

źródło: tvpsport

Komentarze