Janusz Gol asystuje w meczu przeciwko CSKA Moskwa

6 lis 2016, 21:51

Janusz Gol zaliczył swoją drugą asystę w tym sezonie. Pomocnik Amkary Perm pomógł swojemu zespołowi w bardzo ważnym meczu przeciwko CSKA Moskwa.

Drużyna byłego gracza Legii przegrywala w dzisiejszym spotkania już od 18. minuty po rzucie karnym podyktowanym dla rywali. W 25. minucie Amkara miała rzut rożny, który wykonywał Janusz Gol. Dobre dośrodkowanie Polaka wykorzystał Georgij Dżikija. Było już 1:1. 120 sekund później goście wygrywali już 2:1, ale CSKA zdołało jeszcze w pierwszej połowie wyrównać na 2:2. Takim wlasnie rezultatem zakończył się  mecz tych drużyn.

Dzisiejsza asysta jest drugą w tym sezonie dla Janusza Gola. W swoim dorobku pomocnik ma również gola. Polak jest podstawowym zawodnikiem Amkary, wystąpił w 11 z 15 spotkań, zawsze pełne 90 minut. Pozostałe mecze opuścił z powodu kontuzji.