Strona główna Piłka nożna Janusz Wójcik znalazł nową pracę!

Janusz Wójcik znalazł nową pracę!

0

Janusz Wójcik zostanie koordynatorem w Szkole Piłkarskiej w Ulanowie – informuje “Echo dnia”. Szkoła w Ulanowie stawia na sport i aby się rozwijać zatrudnia samych profesjonalistów w dziedzinie futbolu.

Janusz Wójcik to człowiek instytucja – był trenerem kilku ekstraklasowych zespołów, m.in.: Śląska Wrocław czy Legii Warszawa, był także selekcjonerem kadry narodowej. Największym jego sukcesem jest srebrny medal z reprezentacją na Igrzyskach Olimpijskich w Barcelonie w 1992 roku.

Popularny “Wójt” został skazany za korupcję na dwa lata więzienia w zawieszeniu na 5 lat, oraz otrzymał kary pieniężne. Jednak ważniejsze dla władz powiatu są niepodważalne sukcesy Wójcika:

Bardziej od przeszłości korupcyjnej pana Wójcika interesują mnie niepodważalne osiągnięcia naszej kadry pod jego wodzą. Dla wielu ludzi on jest fachowcem i w związku z tym padła propozycja, aby pomógł nam to zorganizować i stworzyć autorski program szkoleniowy. – mówi Janusz Bronkiewicz, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Niżańskiego

Komentarze