Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Jarosław Jach powróci do LOTTO Ekstraklasy?!

Jarosław Jach powróci do LOTTO Ekstraklasy?!

0
caykurrizespor.org.tr

Według informacji portalu Weszło.com Jarosław Jach, zawodnik Crystal Palace, ma powrócić do polskiej ligi i zostać wypożyczony do Rakowa Częstochowa. 

Jarosław Jach nie może zaliczyć swojej przygody z angielską Premier League do udanych. Polak nie dostał nawet okazji do zadebiutowania w barwach Crystal Palace, raz znalazł się na ławce rezerwowych. Był wypożyczany do Rizesporu oraz Sheriffa Tyraspol, gdzie także nie wywalczył pewnego miejsca w składzie. W ciągu ostatnich 6 miesięcy zagrał w 12 spotkaniach ligowych, a w eliminacjach do europejskich pucharów łącznie dostał lekko ponad 100 minut.

Teraz polski obrońca ma zostać wypożyczony na rok do Rakowa Częstochowa, gdzie powinien wreszcie dostać swoją szansę i być podstawowym zawodnikiem. Klauzula ewentualnego wykupu zawodnika ma być niska, więc kto wie czy Jach nie zostanie w LOTTO Ekstraklasie na dłużej.

Dwóch obrońców Rakowa jest obecnie kontuzjowanych i beniaminkowi bardzo przyda się solidny środkowy obrońca. Szkoda jedynie, że 25-letni Jach nie odnalazł się w silniejszej lidze i wydaje się, że stracił swoją szansę.

Komentarze