Jędrzejczyk nie gra, Krasnodar przegrywa

1 gru 2016, 17:56

FK Krasnodar Artura Jędrzejczyka przegrał na wyjeździe z Terekiem Grozny 1:2 i stracił trzecią pozycję w tabeli rosyjskiej Premier Ligi.

Niespodziewanie reprezentant Polski nie znalazł się w podstawowej jedenastce Krasnodaru, a wszystko najprawdopodobniej przez przepis o możliwości wystawienia tylko trzech obcokrajowców w wyjściowym składzie (Naldo, Granqvist i Eboue).

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla gospodarz. W 25. minucie asystę zaliczył były zawodnik Jagiellonii, Bekim Balaj, a prowadzenie Terekowi dał Urugwajczyk Gonzalez Piriz. 8 minut było już 2:0. Tym razem asystę zanotował Milad Mohammadi, a wynik podwyższył rumuński pomocnik Gheorghe Grozav. Odpowiedź Krasnodaru nastąpiła dopiero w 72. minucie, a pomógł mu Wenezuelczyk Angel Wilker, który wbił futbolówkę do własnej bramki.

W tabeli Premier Ligi Krasnodar Jędrzejczyka spadł na 5. miejsce kosztem własnie Tereka i CSKA Moskwa, które wygrały swoje pojedynki.