Jędrzejczyk: Wciąż wszystko w naszych nogach

26 lip 2017, 22:22

Etatowy reprezentant Polski i piłkarz Legii Warszawa Artur Jędrzejczyk zabrał głos w sprawie szans awansu ,,Wojskowych” do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Zdaniem bocznego defensora stołecznego klubu jeszcze nie wszystko jest stracone.

Legia przegrała pierwsze spotkanie 1-3 w Kazachstanie na sztucznej murawie z Astaną. Ich sytuacja mocno się skomplikowała w tym dwumeczu.

,,Wiedzieliśmy, że nie będzie łatwo, ale mieliśmy swoje sytuacje. W pierwszej połowie bramki jednak tylko traciliśmy. To jest najgorsze. W drugiej połowie robiliśmy wszystko, żeby zdobyć bramkę kontaktową i nam się to udało. Graliśmy lepiej i szybciej niż przed przerwą. Bardzo boli nas strata trzeciej bramki, ale musimy się podnieść. Wszystko w naszych nogach” – powiedział Artur Jędrzejczyk.

Rewanżowe spotkanie w środę 2 sierpnia o godzinie 20:45 w Warszawie.