poniedziałek, 3 października, 2022

Jerzy Brzęczek nie ucieknie z tonącego statku. Zostanie w Wiśle Kraków

Wisła Kraków jest jednym z głównych kandydatów do spadku z Ekstraklasy. Pomimo słabych wyników klubu nie zamierza opuszczać jednak Jerzy Brzęczek. Prezes Białej Gwiazdy zapewnił, że opiekun zostanie w drużynie, nawet jeśli ta spadnie do pierwszej ligi.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

W miniony weekend Wisła Kraków wygrała bardzo ważny mecz przeciwko Górnikowi Zabrze (4:1). Zdobyte punkty nie pozwoliły jednak Białej Gwieździe na opuszczenie strefy spadkowej. Drużyna prowadzona przez Jerzego Brzęczka zajmuje aktualnie 16. miejsce w ekstraklasowej tabeli i ma trzy oczka straty do bezpiecznej lokaty.

Spadek krakowskiej do drużyny do pierwszej ligi wydaję się więc jak najbardziej realny. Oczywiście w Wiśle liczą na to, że uda się utrzymać w Ekstraklasie, ale włodarze krakowskiego klubu mają plan w przypadku, gdyby ziścił się najgorszy ze scenariuszy.

Jerzy Brzęczek zostanie w Wiśle Kraków

Przede wszystkim władze Białej Gwiazdy chcą kontynuować współpracę z Jerzym Brzęczkiem. Zapowiedział to prezes klubu Dawid Błaszczykowski, który jasno zadeklarował, że były selekcjoner reprezentacji Polski zostanie na swoim stanowisku bez względu na wynik, jakim zakończy się sezon 2021/2022.

polski-sport.pl wspiera ligę typerów johnnybet

— Trener Brzęczek zadeklarował, że nawet jeśli spadniemy do pierwszej ligi, to jest gotowy zostać. Ja ze swojej strony chciałbym dodać, że również chciałbym, żeby trener został, nawet jeśli spadniemy — powiedział.

Prezes Wisły Kraków zdradził również, że klub ma wypracowane porozumienia ze sponsorami i Ci nie opuszczą klubu, jeśli ten będzie musiał rozgrywać sezon 2022/2023 na zapleczu Ekstraklasy.

— Należy im się za to wielki szacunek. W trakcie dotychczasowej współpracy wypracowaliśmy sobie biznesowe zaufanie i ci ludzie nadal chcą z nami być — przyznał Dawid Błaszczykowski.

Marcos Alvarez zerwał umowę z Cracovią. Żąda od klubu dużych pieniędzyPodobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imięNajnowsze

Udostępnij

SOCIAL MEDIA