Strona główna Piłka nożna Jerzy Brzęczek po porażce z Czechami: Być może mecz z Portugalią będzie...

Jerzy Brzęczek po porażce z Czechami: Być może mecz z Portugalią będzie dla nas łatwiejszy

0

Reprezentacja Polski w piłce nożnej przegrała swoje kolejne spotkanie pod wodzą Jerzego Brzęczka. Tym razem 'Biało-czerwoni” ulegli w meczu towarzyskim Czechom 0:1 po bramce w pomocnika Sampdorii Jakuba Jankto. Po meczu głos zabrał selekcjoner naszej kadry, który skomentował poczynania boiskowe…

– Przegraliśmy to spotkanie, to bardzo boli, bo to kolejne, którego nie udało się wygrać. Pierwsza połowa była bardziej wyrównana, po straconej bramce drużyna pokazała zaangażowanie, charakter. Myślę, że były momenty, z których ja mogę być zadowolony. Zdajemy sobie sprawę, że jeśli chodzi o grę w defensywie, nie jesteśmy monolitem. Jest to spowodowane brakami kadrowymi, kontuzjami. Eksperymenty w tej formacji nie do końca dzisiaj się sprawdziły.- powiedział trener reprezentacji Polski.

– W pierwszej połowie źle się poruszaliśmy, za wolno i przeciwnik to wykorzystywał. W drugiej części było pod tym względem lepiej. Jestem spokojny o to, że Piotr da nam więcej. Stać go na lepszą grę, skuteczniejszą. – dodał.

– Być może mecz z Portugalią będzie dla nas łatwiejszy, bo nie będziemy faworytem. Co do roszad przed tym spotkaniem, musimy zobaczyć czy nie ma jakichś kontuzji. – zakończył Brzęczek.

Komentarze