Strona główna Piłka nożna Eliminacje Euro 2020 Jerzy Brzęczek: To był nasz najlepszy mecz

Jerzy Brzęczek: To był nasz najlepszy mecz

0
Foto: sclate.com

Krytykowany przed media i kibiców Jerzy Brzęczek w końcu może odetchnąć z ulgą. Plan został zrealizowany i Polska awansowała na Mistrzostwa Europy 2020. 

To był nasz najlepszy mecz pod względem taktycznym, spokoju i kreowania sytuacji. Jestem dumny z chłopaków, bo nie tracili nerwów. Bardzo dobrze byliśmy zabezpieczeni przy kontratakach – zauważa selekcjoner.

Trener odniósł się do zmian, które zaowocowały zdobyciem dwóch bramek. Na listę strzelców zapisali się rezerwowi – Przemysław Frankowski i Arkadiusz Milik.

Dla mnie to bardzo ważne. Dziewięć bramek zdobyliśmy po zmianach. Zawodnicy na ławce dają jakość. To siła dobrej drużyny, a ja uważam, że nasza reprezentacja jest dobrą drużyną – cieszy się Jerzy Brzęczek.

Brzęczek ma świadomość, że awans na Euro nie oznacza wakacji. Przed Polakami początek pracy mającej przynieść sukcesy na przyszłorocznym czempionacie.

Jesteśmy na Euro, ale mnie interesuje dalszy rozwój. Czekają nas dwa spotkania, ale nasze nastawienie będzie niezmienne – zapowiada wódz polskiej reprezentacji.

 

Komentarze