Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Jerzy Brzęczek walczy o swoją posadę!

Jerzy Brzęczek walczy o swoją posadę! [Zapowiedź]

0

Nadszedł sądny dzień w Lechii Gdańsk. Według wciąż nieoficjalnych informacji w przypadku dzisiejszej porażki ze stanowiskiem trenera Gdańszczan pożegnać się może Jerzy Brzęczek.

Lechia Gdańsk – Pogoń Szczecin, 31.07.15, godz: 20:30, TRANSMISJA: CANAL + SPORT.

Gołym okiem widać, że piłkarze i sztab szkoleniowy z Gdańska mają przysłowiowy nóż na gardle. W środowym meczu towarzyskim z Juventusem podstawowi zawodnicy „Biało-zielonych” na boisku pojawili się dopiero w drugiej części gry. Ekipę znad morza kolejny raz przewyższają wielkie ambicje działaczy i oczekiwania kibiców. Dziś na PGE Arenie ma jednak nastąpić przełom. O zwycięstwo będzie jednak bardzo trudno, ponieważ do Gdańska przyjeżdża Pogoń Szczecin, która w tym sezonie w meczu wyjazdowym odprawiła już z kwitkiem mistrza Polski.

Falę optymizmu w szeregi Lechii zdecydowanie może wnieść dobra postawa w środowym sparingu. Akcje jakie tworzyli podopieczni Jerzego Brzęczka długimi momentami mogły się podobać. Cała drużyna w końcu dobrze się zaprezentowała, mimo końcowej porażki. Paradoksalnie więc sparing, który zaburzył przygotowania do dzisiejszej konfrontacji może okazać się wybawieniem.

Całe święto w Gdańsku popsuć jednak będą chcieli podopieczni Czesława Michniewicza. Początek rozgrywek pokazał, że podczas letnich przygotowań doświadczony szkoleniowiec ciekawie poskładał drużynę według własnej koncepcji. Czy podczas dzisiejszego spotkania Lechii uda odbić się od dna? Odpowiedź na to pytanie poznamy dziś około 22:30. Liczymy na ciekawe widowisko.

Komentarze