Jest oficjalne potwierdzenie. Kamil Piątkowski wykluczony ze zgrupowania

Aktualizacja: 20 mar 2023, 22:53
20 mar 2023, 21:18

To już oficjalna informacja. Kamil Piątkowski nie weźmie udziału w marcowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Wiadomość o kontuzji obrońcy potwierdził rzecznik prasowy naszej federacji piłkarskiej – Jakub Kwiatkowski.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Kamil Piątkowski nie zagra z Albanią oraz Czechami

Dobrze rozpoczął się rok dla Kamila Piątkowskiego. Zawodnik został po dłuższej przerwie powołany do drużyny narodowej. Fernando Santos docenił dobrą postawę piłkarza, która bardzo zbiera bardzo dobre recenzja za występy w KAA Gent.

Niestety 22-letni obrońca doznał urazu łydki w ostatnim spotkaniu belgijskiej ekstraklasy. W niedzielę jego drużyna grała z ekipą KAS Eupen (3:0). Polski zawodnik w 70. minucie musiał jednak opuścić murawę. Teraz potwierdzono, że w związku z kontuzją Kamil Piątkowski nie weźmie udziału w marcowym zgrupowaniu kadry.

Kamil Piątkowski nie przyjedzie na zgrupowanie reprezentacji. Uraz mięśniowy, którego doznał we wczorajszym meczu ligowym, wyklucza jego udział w meczach z Czechami i Albanią – napisał Jakub Kwiatkowski na Twitterze.

Lepsze wiadomości w sprawie Bednarka. Trwa walka z czasem

Przypomnijmy, że na miejsce Kamila Piątkowskiego powołany do kadry został Bartosz Salamon, obrońca Lecha Poznań. Absencja 22-latka nie jest jednak jedynym problemem selekcjonera Fernando Santosa. Z powodu kontuzji nieobecny jest Kamil Glik. Mocno poobijany został również Jan Bednarek. Na szczęście nie spełnił się scenariusz ze złamanym żebrem.

Jan Bednarek miał podejrzenie złamania żebra. Na szczęście okazało się, że jest całe, ale bardzo mocno stłuczone. Janek miał dodatkowe badania w Poznaniu, dostał zastrzyk. Teraz czeka go walka z czasem. Na dzisiaj trudno spekulować, czy zagra w poniedziałek z Albanią – zdradził na konferencji Jakub Kwiatkowski.

Liga Typerów Polski-Sport.pl

Awaryjne powołanie do kadry. Salamon wraca do reprezentacji!

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA