Strona główna Piłka nożna Josip Juranović dołącza do Mistrza Polski

Josip Juranović dołącza do Mistrza Polski

0
Fot: Mateusz Kostrzewa

Reprezentant Chorwacji i były kapitan Hajduka Split podpisał z Legią Warszawa trzyletni kontrakt z opcją przedłużenia o rok.

 

“Legia jest zawsze pierwsza i zdobywa trofea oraz gra w eliminacjach do Ligi Mistrzów UEFA. Wiem, że będę reprezentował największy klub w Polsce. Macie mnóstwo kibiców. Są szaleni w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie treningów z nowymi kolegami z drużyny” – powiedział Josip Juranović.

 

“Charakterystyka Josipa Juranovicia: umiejętności techniczne, szybkość i serce do walki, odpowiada potrzebom naszego zespołu. Chorwacki obrońca ma dużo walorów w ofensywie i przychodzi do Legii jako wzmocnienie składu. Liczę, że Josip zaadoptuje się do drużyny już na początku intensywnego i wymagającego sezonu, w którym naszym celem jest obrona tytułu i powrót do fazy grupowej europejskich pucharów. Cieszę się, że Josip dołączył do nas” powiedział dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski.

 

Kontrakt Juranovicia z Legią Warszawa będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 roku i zawiera opcję przedłużenia o kolejne 12 miesięcy.

Komentarze