Jurij Szatałow: Przeciwnik wykorzystał nasze błędy w obronie

Aktualizacja: 3 lut 2022, 12:50
20 mar 2016, 19:03

Górnik Łęczna przegrał u siebie z Zagłębiem Lublin 0:2 (0:1) w meczu 28. kolejki piłkarskiej Ekstraklasy.

Sytuacja drużyny z Łęcznej robi się nieciekawa. Była to czwarta z rzędu porażka Górnika, który spadł na 14. miejsce w tabeli. Natomiast Zagłębie już praktycznie zapewniło sobie grę w pierwszej ósemce.

Oto co po meczu do powiedzenia mieli szkoleniowcy obydwu zespołów:

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia Lubin: Bardzo się cieszę z wyniku, bo spodziewaliśmy się trudnego meczu. Jestem zadowolony z tego co pokazaliśmy: pełną kontrolę i dojrzałość w grze. Kibice mogli zobaczyć odważny futbol w naszym wykonaniu. Górnikowi życzę udanej walki w utrzymaniu się w lidze.

Jurij Szatałow, trener Górnika Łęczna: Chcemy powtórzyć ten sam scenariusz, jak rok temu. Boksujemy się znów i nie możemy wygrać. Musimy się przygotować do walki o utrzymanie. Fatalna pierwsza połowa w naszym wykonaniu, statystycznie lepiej w drugiej połowie. Były sytuacje, ale wszystko to było chaotyczne. Przeciwnik wykorzystał nasze błędy w obronie.

źródło: zaglebie.com