Strona główna Piłka nożna Kamil Glik wyśmiał wyniki głosowania. “Jak to było? Kabaret?”

Kamil Glik wyśmiał wyniki głosowania. “Jak to było? Kabaret?”

0
Foto: sport24.lefigaro.fr

Reprezentant Polski oraz gracz AS Monaco – Kamil Glik liczył na wysokie miejsce w plebiscycie na najlepszego sportowca Polski za rok 2017. Kiedy dowiedział się, że widzowie zagłosowali inaczej, wyśmiał wyniki w stylu Roberta Lewandowskiego.

Po świetnym sezonie zarówno w reprezentacji Polski, z którą awansował na tegoroczny mundial w Rosji, jak i w AS Monaco, z którym doszedł do półfinału Ligi Mistrzów Kamil Glik był mocnym kandydatem na miejsce w czołowej dziesiątce sportowców w Polsce.

Wśród 20 najlepszych sportowców nominowanych do plebiscytu defensor zajął miejsce poza czołową dziesiątką, postanowił więc w zabawny sposób skomentować wyniki:

Wpis ten był nawiązaniem do słynnego komentarza Roberta Lewandowskiego w 2016 roku, kiedy to snajper Bayernu zajął odległe miejsce poza czołową dziesiątką w walce Złotą Piłkę.

Wpis wywołał nieco zamieszania, kibice początkowo sądzili, że wpis dotyczy wyników na drużynę roku, którą wygrali polscy skoczkowie i w krytycznych słowach skomentowali zachowanie polskiego obrońcy. Kamil Glik szybko jednak wyjaśnił swojego tweeta:

Komentarze