Strona główna Piłka nożna Kamil Grosicki wyróżniony przez kibiców!

Kamil Grosicki wyróżniony przez kibiców!

0
Foto: thetimes.co.uk

Kamil Grosicki został wybrany najlepszym piłkarzem września Hull City przez kibiców. Świetną formę polski skrzydłowy potwierdził strzelając bramkę w każdym wrześniowym meczu Championship.

“Grosik” świetnie prezentuje się w tym sezonie w barwach “Tygrysów”. W 11 meczach Championship zdobył już pięć bramek i jest wiodącą postacią w drużynie. We wszystkich trzech spotkaniach ligi angielskiej, które odbyły się w poprzednim miesiącu, Polak strzelił bramkę. Pokonał bramkarzy Cardiff City, Wigan i Luton, znacznie przyczyniając się do zdobyczy punktowej swojej drużyny. Nic dziwnego, że kibice wybrali go najlepszym piłkarzem września.

W głosowaniu internetowym Grosicki otrzymał aż 45 procent głosów, wyprzedzając znacznie drugiego de Wijsa, który zdobył 34 procent głosów.

Skrzydłowy reprezentacji Polski docenił wyróżnienie: “Czuję się na boisku dobrze, bo mam wsparcie menedżera. Świetnie się z nim współpracuje. Chciałbym podziękować kibicom, którzy na mnie głosowali. Mam z fanami świetną relację. Ich wsparcie stanowi dla mnie wielką motywację”

W dwóch poprzednich sezonach Grosicki w barwach Hull strzelił po dziewięć goli. Jeśli utrzyma świetną dyspozycję, zapewne znacznie poprawi swój dorobek bramkowy.

Komentarze