Strona główna Bez kategorii Kamil Grosicki w jedenastce kolejki angielskiej Championship!

Kamil Grosicki w jedenastce kolejki angielskiej Championship!

0
Foto: thesun.co.uk

Kamil Grosicki imponuje ostatnio formą. Polak rozegrał świetne spotkanie przeciwko Ipswich strzelając dwie bramki i zapewniając trzy punkty swojej drużynie. „Grosik” został nie tylko piłkarzem meczu, ale również został nominowany do 11-stki kolejki.

Kamil Grosicki w 2019 roku imponuje wyborną formą. W tym roku w czternastu meczach strzelił pięć goli i zaliczył osiem asyst. W sumie w tym sezonie ma już nam koncie siedem bramek i jedenaście asyst. Dwie z tych bramek strzelił w meczu 39. kolejki angielskiej Championship. Polski skrzydłowy dwukrotnie pokonał bramkarza Ipswich Town, Bartosza Białkowskiego, zapewniając Hull City cenne trzy punkty.

Grosicki z notą 8,3 znalazł się w jedenastce kolejki. 31-latek błyszczy na angielskich boiskach, co cieszy w kontekście nadchodzących meczy eliminacyjnych do Euro 2020.

Popularne „Tygrysy” zajmują 12. miejsce w tabeli mając na koncie 54 punkty. Następny mecz Hull rozegra u siebie z Reading 6-go kwietnia, Ipswich natomiast zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z Bolton.

Komentarze