[WIDEO] Kamil Grosicki w wyśmienitej formie! Kolejna bramka Polaka

2 kwi 2016, 21:49

Rennes pokonało 3:1 Reims w 32. kolejce francuskiej Ligue 1. Pierwszą bramkę dla drużyny gospodarzy zdobył Kamil Grosicki. Reprezentant Polski grał do 73. minuty, a zmienił go Jeremie Boga.

Grosicki ostatnio jest w wyśmienitej formie, czego dowodem może być bramka strzelona w 12. minucie spotkania. Reprezentant Polski otrzymał podania za linię obrońców i bez zbędnego zastanowienia płaskim strzałem skierował piłkę do bramki. Trzy minuty później jego Rennes podwyższyło prowadzenie. I tym razem “Grosik” maczał palce przy tym golu, który asystował Ousmanoe’owi Dembele. Pierwsza połowa zakończyła się dwubramkowym prowadzeniem gospodarzy.

W drugiej połowie podobnie jak w pierwszej padły dwie bramki. W 60. minucie kontaktowego gola dla Reims strzelił Aissa Mandi. Drużyna gospodarzy nic sobie z tego nie zrobiła i zaledwie 7. minut później znów pokonała Carrasso. Swojego drugiego gola w tym spotkaniu strzelił Dembele.

Kamil Grosicki opuścił plac gry w 73. minucie. Publiczność zgromadzona na trybunach głośną owacją podziękowała mu za dzisiejszy występ. Reprezentant Polski strzelił już 9 bramek w tym sezonie.

Po tym spotkaniu Rennes zajmuje 3. miejsce w tabeli francuskiej Ligue 1. Drużyna Polaka zgromadziła do tej pory 51 punktów. Liderem jest PSG z ogromną przewagą punktową nad resztą stawki.