Strona główna Piłka nożna Kamil Grosicki zimą zmieni klub? Wzbudza spore zainteresowanie

Kamil Grosicki zimą zmieni klub? Wzbudza spore zainteresowanie

0
Foto: thesun.co.uk

Kolejny już raz reprezentant Polski, Kamil Grosicki przymierzany jest do opuszczenia Hull City. Tym razem zawodnik łączony jest z innym klubem Championship. 

Plasujący się na 12. miejscu w tabeli Hull zadowolony jest z postawy Polaka, który w bieżących rozgrywkach zanotował pięć bramek i dwie asysty w 16 spotkaniach. Jego zespół zaproponował mu przedłużenie kontraktu, ale do podpisania nowej umowy jeszcze nie doszło.

Nie wykluczone, że Grosicki chciałby spróbować swoich sił w mocniejszym zespole, który miałby większe szanse na awans do Premier League. Być może będzie to Nottingham Forrest, które pytało o niego już latem, oferując 2,5 mln funtów. Zdaniem brytyjskich mediów Hull oczekiwało jednak kwoty rzędu 4 mln.

Nottingham Forrest zajmuje obecnie 5. miejsce w tabeli Championship, ze stratą zaledwie trzech punktów do drugiego miejsca, dającego bezpośredni awans. Ich zainteresowanie Polakiem jest co prawda nieco mniejsze niż przed sezonem, ale nadal istnieje prawdopodobieństwo, że to właśnie tam popularny “Grosik” kontynuował będzie swoją karierę. http://credit-n.ru/offers-credit-card/ren-drive-365-credit-card.html

Komentarze