Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kebba Ceesay na celowniku Arki Gdynia

Kebba Ceesay na celowniku Arki Gdynia

0

Kebba Ceesay znalazł się na liście życzeń Arki Gdynia, beniaminka ekstraklasy. Gambijczyk nie może liczyć na miejsce w pierwszym składzie Lecha i być może zostanie wypożyczony do Arki.

Arka szuka prawego obrońcy, a dwaj główni kandydaci do wzmocnienia tej pozycji to Filip Modelski i Kebba Ceesay z Lecha Poznań

Gambijczyk znalazł się w Kolejorzu w trudnej sytuacji. Lech w tym sezonie nie gra w europejskich pucharach, więc trener Jan Urban będzie miał mało okazji do przeprowadzania zmian w wyjściowym składzie. 29-letni piłkarz może mieć więc problemy z regularnym graniem.

Kebba Ceesay trafił do Kolejorza na początku sezonu 2012/13. W barwach Lecha zagrał 69 meczów, a w międzyczasie poważna kontuzja kolana wyłączyła go na rok z gry Po powrocie z rehabilitacji nie odzyskał już miejsca w wyjściowym składzie drużyny z Poznania.

Ceesay ma ważny kontrakt z Lechem Poznań jeszcze do końca sezonu. Wiele wskazuje na to, że nie zostanie on już przedłużony. Na prawą obronę jest bowiem szykowany młody Robert Gumny.

Źródło: trojmiasto.sport.pl

Komentarze