Strona główna Piłka nożna Kibice kontra PZPN. Afera biletowa wz. z meczem reprezentacji Polski!

Kibice kontra PZPN. Afera biletowa wz. z meczem reprezentacji Polski!

0
PZPN

PZPN jako dystrybutor wejściówek na spotkania reprezentacji Polski był jedynym legalnym źródłem ich nabycia, także na pojedynek Izrael – Polska. Niestety, fani zapłacili za nie podwójną cenę. Związek do błędu się przyznał i zapewnił zwrot, lecz do tej pory mało kto zobaczył fundusze na własne oczy.

Polski Związek Piłki Nożnej bilety na spotkanie wyjazdowe Izrael – Polska w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2020 rutynowo sprzedawał za pośrednictwem specjalnie przygotowanej witryny: bilety.laczynaspilka.pl.

Cena wejściówek na stronie internetowej widniała jako 120 zł, każdy kibic który był na tym spotkaniu taką opłatę był zmuszony uiścić by dostać bilet do rąk i wszystko byłoby w porządku, gdyby nie cena na papierowej wersji biletu, która była o połowę niższa niż ta, którą fani reprezentacji Polski zapłacili.

Rzecznik prasowy związku – Jakub Kwiatkowski całą sytuację wyjaśnił jako “niecelowe zachowanie, a zwyczajny błąd ludzki” po stronie izraelskiej oraz zapewnił zwrot środków dla kibiców.

Jak informuje portal weszlo.com wygląda to nieco powolnie. Kibic, który wejściówkę wykupił, 3 dni po jej otrzymaniu i zgłoszeniu sprawy do związku otrzymał sms-a z przeprosinami. Następnie przyszedł mail, potem kolejny który już informował o całej sprawie zwrotu należnych pieniędzy.

Niestety mimo upływu 20 dni od zgłoszenia sprawy wielu fanów wciąż nie zobaczyło funduszy na oczy. PZPN sprawę ma załatwić do końca miesiąca, co jest dużo wolniejsze niż czas na zakup biletu, wtedy to polski kibic musi zapłacić natychmiastowo, maksymalnie w ciągu dwóch prób.

– Potrzebujemy czasu. Nie dostaliśmy jeszcze wszystkich informacji zwrotnych. Do końca miesiąca planujemy wszystko oddać. Pierwsi ludzie zwrot dostali parę dni temu, kolejni dostaną na dniach, a ostatecznie rozliczymy się do ostatniego dnia listopada. Nikt nie będzie stratny i poszkodowany. Każdy zapłaci cenę faktyczną – tłumaczył rzecznik PZPN za pośrednictwem weszlo.com. http://credit-n.ru/microzaymi-blog-single.html

Komentarze