Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Kibice wkroczyli na trening Lechii. Czy i tutaj dojdzie do pobicia?!

Kibice wkroczyli na trening Lechii. Czy i tutaj dojdzie do pobicia?!

0

W czwartek podczas treningu kibice Lechii Gdańsk wdarli się na stadion i otoczyli piłkarzy. Atmosfera w klubie staje się coraz bardziej nerwowa. 

Coraz bardziej napięte stają się stosunki pomiędzy piłkarzami Lechii Gdańsk, a jej kibicami. Nic dziwnego bowiem lechiści po 14 ligowych kolejkach plasują się na zaledwie 12. pozycji w tabeli LOTTO Ekstraklasy. Czarę goryczy przelała ostatnia, bardzo dotkliwa porażka na własnym obiekcie z Koroną Kielce. Podopieczni Adama Owena ulegli Złocisto-Krwistym aż 0:5. Wówczas dało się usłyszeć z trybun “– Jak na derbach tak zagracie to po meczu wp****** macie“.

Niestety dla gdańszczan na tym się nie skończyło, bowiem kibice chcieli chyba przypomnieć o swojej “obietnicy”. W czwartek podczas treningu na stadion przy ulicy Traugutta 29 wtargnęła kilkudziesięczna grupa fanów zespołu, która otoczyła piłkarzy. Na razie nie wiadomo jednak w jakiej atmosferze toczyły się rozmowy.

Podopieczni Adama Owena muszą się jednak mieć na baczności i nie narażać swoim kibicom, bowiem jak pokazują ostatnie wydarzenia może się to skończyć w dość nieprzyjemny sposób. Mowa tutaj oczywiście o incydencie który zaszedł pomiędzy zawodnikami Legii Warszawa, a jej kibicami po porażce 0:3 z Lechem Poznań. Wtedy to fani Wojskowych pobili piłkarzy na klubowym parkingu.

Derby Lechii Gdańsk z Arką Gdynia odbędą się w piątek o godzinie 20:30.

Komentarze