Strona główna Piłka nożna Kiedy Matty Cash zadebiutuje w reprezentacji Polski? Kursy, Typy

Kiedy Matty Cash zadebiutuje w reprezentacji Polski? Kursy, Typy

0
piłka

W ostatnim czasie, nazwisko Matty’ego Casha przewija się w polskich mediach bardzo często. Wszystko za sprawą potencjalnego powołania zawodnika Aston Villi do reprezentacji prowadzonej przez Paulo Sousę. Wydaje się, że może stać się to już niedługo. Nad tym, kiedy ten moment nastąpi, zastanawiają się nie tylko kibice, ale i bukmacherzy, którzy udostępnili kursy na to, kiedy Matty Cash zadebiutuje w reprezentacji Polski. W tym tekście postaramy się Wam przybliżyć aktualną sytuację z 24-latkiem w roli głównej.

Kim jest Matty Cash?

Matty Cash urodził się 7 sierpnia 1997 roku. Anglik występuje aktualnie w zespole Aston Villi, do którego trafił z Nottingham Forest w letnim okienku transferowym w 2020 roku. Jest wychowankiem Wycombe Wanderers. Matty Cash jest w połowie Polakiem – jego dziadkowie wyemigrowali do Wielkiej Brytanii. Z kolei matka i ciotka zawodnika urodziły się już na Wyspach. Nie pozwoliło mu to jednak zapomnieć o swoich polskich przodkach.

lvbet bonus

Dlaczego Matty Cash ma grać dla reprezentacji Polski?

Fakt posiadania przodków z kraju znad Wisły pozwala zawodnikowi na staranie się o polskie obywatelstwo. Po raz pierwszy o sprawie Casha napisał we wrześniu 2021 roku brytyjski “Daily Mail”. Wówczas pojawiły się plotki o tym, że obrońca Aston Villi rozpoczął starania o polski paszport. Sam zainteresowany potwierdził te doniesienia zaledwie kilka dni później. Cash podkreślił, że jego marzeniem jest gra na poziomie reprezentacyjnym. O swojej chęci reprezentowania Biało-czerwonych rozmawiał również ze swoimi dziadkami, którzy byli zachwyceni decyzją swojego wnuka. Cash wspomniał również, że już od pewnego czasu jest w kontakcie z władzami Polskiego Związku Piłki Nożnej w sprawie angażu w kadrze narodowej.

Cash w polskiej ambasadzie w Londynie

W ostatni piątek, Matty Cash spotkał się z dziennikarzami oraz selekcjonerem reprezentacji Polski, Paulo Sousą, w polskiej ambasadzie w Londynie. Sam zainteresowany przyznał, że sprawy toczą się w bardzo szybkim tempie. Cash przyznał również, że jest już “po słowie” z Portugalczykiem, który przedstawił mu swój plan na występy bocznego obrońcy w reprezentacji “Biało-czerwonych”. W kolejnych wywiadach, gracz Aston Villi podkreślał, że jest bardzo podekscytowany możliwością występów w “orzełkiem na piersi”.

Zakłady bukmacherskie na grę Matty’ego Casha w reprezentacji Polski

Fakt możliwego powołania dla Matty’ego Casha – i to już w najbliższym czasie – zainteresował nie tylko sympatyków polskiej drużyny narodowej, ale i firmy oferujące obstawianie zakładów. Czołowi polscy bukmacherzy zdecydowali się na włączenie do swojej oferty kursów bukmacherskich na termin powołania dla Matty’ego Casha. Nie może to jednak nikogo dziwić. Jeśli sprawy potoczą się po myśli zawodnika Aston Villi, a także Paulo Sousy, Portugalczyk będzie mógł powołać 24-latka już na najbliższe, listopadowe zgrupowanie. Zdaniem wielu mediów, Sousa jest zdeterminowany by powołać Casha już na mecze z Andorą oraz Węgrami, by poznał on atmosferę polskiej kadry jeszcze przed marcowymi meczami barażowymi o awans na przyszłoroczne mistrzostwa świata.

fortuna bonus

W poprzednim tygodniu, u bukmachera STS pojawiły się kursy bukmacherskie na powołanie dla Matty’ego Casha. Co prawda, w tym momencie nie są one już dostępne, jednak wydaje się, że wraz z rozwojem sytuacji możemy spodziewać się powrotu zakładów bukmacherskich na grę Casha w reprezentacji Polski w serwisie STS.

Komentarze