Kiwior przed meczem z Łotwą: Wiemy, co mamy robić

20 lis 2023, 17:34

Oprócz Michała Probierza, na poniedziałkowej konferencji prasowej przed meczem z Łotwą pojawił się Jakub Kiwior. Obrońca reprezentacji Polski lakonicznie wypowiedział się o ostatnich spotkaniach, a także odniósł się do swojej pozycji w polskiej kadrze.Kiwior z nadzieją na udane baraże

Pierwszym poruszonym przez Kiwiora wątkiem było spotkanie z Czechami (1:1), po którym biało-czerwoni stracili szansę na bezpośredni awans na Euro 2024.Analizowaliśmy mecz z Czechami. Jesteśmy przygotowani na jutrzejsze spotkanie – wiemy, co mamy robić. Tylko wyjść na boisko i to pokazać – zapowiedział wtorkowe starcie z Łotwą.

Wracając jeszcze do eliminacji, Kiwior odniósł się do planu na mecze barażowe. – Najważniejsze, abyśmy awansowali na Euro. Eliminacje nie potoczyły się tak, jakbyśmy chcieli, ale najważniejsze, żebyśmy wygrali baraże i znaleźli się na ME – dodał.

Kiwior nie ma problemu z rotacjami

Jakub Kiwior jest jednym z niewielu reprezentantów Polski, którzy rozegrali komplet minut we wszystkich ośmiu spotkaniach w eliminacjach Euro 2024. Zawodnik Arsenalu dość często zmieniał pozycje. Michał Probierz wystawiał go zarówno na środku defensywy, jak i z lewej strony.

Sam Kiwior zdradził, że to, w którym miejscu na boisku występuje, nie robi mu większej różnicy. – Jeżeli chodzi o mnie, to ustawienie nie ma znaczenia. Dobrze czuję się na boisku niezależnie od tego, czy wychodzimy trójką czy czwórką – powiedział obrońca polskiej kadry.Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA