Klopp nie będzie trenerem przez rok. Chętni na jego zatrudnienie mogą być rozczarowani

21 lut 2024, 13:18

Juergen Klopp pod koniec stycznia ogłosił, że pozostanie trenerem Liverpoolu tylko do końca tego sezonu. Niemiec argumentował swoją decyzję wypaleniem, które dopadło go po 8 latach pracy w Liverpoolu. Marc Kosicke, agent doświadczonego szkoleniowca poinformował, że ten zamierza zrobić sobie rok przerwy.– Zaczęło mi momentami brakować paliwa w baku, niekiedy brak mi energii. Jestem winny wam pełną szczerość. Taka jest prawda. Po tym, co tutaj przeżyliśmy przez ponad 8 lat poczułem, że warto będzie się zatrzymać. Przez ostatnie lata mój szacunek i miłość do Liverpoolu rósł z każdym kolejnym miesiącem – mówił w specjalnym wideo skierowanym do fanów Liverpoolu Juergen Klopp.

Te słowa sugerowały jasno, że Niemiec zdecyduje się na przerwę od pracy i nie będzie poszukiwał nowych wyzwań. Zagadką jednak było, na jak długo Klopp zamierza zniknąć ze świata futbolu. Odpowiedzi na to pytanie w rozmowie ze Sky Sport DE udzielił jego agent.

Juergen Klopp nie będzie trenerem żadnego klubu ani reprezentacji narodowej przez rok po zakończeniu obecnego sezonu. To pozostaje bez zmian – przyznał Kosicke.

Niezależnie od tego, jak długo będzie trwała przerwa, Klopp nie będzie narzekał na brak ofert. Mistrzostwo Anglii, dwa mistrzostwa Niemiec oraz wygrana w Lidze Mistrzów to solidne portfolio, któremu trudno się oprzeć jakiemukolwiek klubowi na świecie.Oficjalnie: Tuchel po sezonie opuści Bayern. Jego miejsce ma zająć Xabi Alonso

Podobne teksty

Komentarze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Dodaj komentarz!
Wprowadź imię

Artykuły

Artykuły ze strony www.johnnybet.com

SOCIAL MEDIA