Strona główna Piłka nożna Lotto Ekstraklasa Klub z Serie A zgłasza się po zawodnika Legii

Klub z Serie A zgłasza się po zawodnika Legii

0

Tuż po znakomitym EURO 2016, wiele mówiło się o odejściu czołowego zawodnika Legii do zagranicznego klubu. Mimo znakomitego turnieju po zawodnika nikt się nie zgłaszał, aż do teraz.

Jak informuje włoski dziennik “Corriere dello Sport”, beniaminek włoskiej Serie A, Pescara chce zakupić Michała Pazdana. Klub znad Adriatyku poszukuje wzmocnień aby bez problemów utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej we Włoszech, a jego wzrok skierował się właśnie na Łazienkowską i obrońcę reprezentacji Polski, którego aktualnie wycenia się na około trzy milionów euro.

Przypomnijmy, że Michał Pazdan wraz z Kamilem Glikiem stworzyli jeden z najlepszych duetów obrońców na francuskich boiskach. Już podczas trwania turnieju wiele mówiło się o tym, że ciekawe oferty ze średniaków czołowych lig europejskich to tylko kwestia czasu, jednak przez kilka ostatnich tygodni żadna propozycja nie wpłynęła na biurko prezesa Legii.

Na razie nie można mówić o żadnych konkretach, jednak trudno się spodziewać, by Legia pozwoliła odejść swojemu kluczowemu piłkarzowi przed końcem eliminacji do Champions League.

Komentarze